Loading...

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zostáva iba  

Nočná svietiaca korytnačka - Hnedá

Zľava 50%
Nočná svietiaca korytnačka - Hnedá


Plyšová svietiace korytnačka s projektorom súhvezdí. V krátkom okamihu vykúzli v izbe nočnú oblohu s množstvom hviezd.
 

 

Je známe, že malé deti sa bojí tmy. Vždy hovoria, že sú tam strašidlá. Ak máte takéto starosti s Vaším dieťaťom, tak riešenie je naporúdzi, a to svietiaca nočná želvička. Jedná sa o veľmi vkusnú magickú lampičku pre dieťa. Ak ešte nadovšetko Váš drobček miluje zvieratá, tak máte vyhraté.

Magická korytnačka je jednoduchá na obsluhu

Svietiaca nočná korytnačka nie je nijak náročná na obsluhu. Len vložíte tri tužkové batérie, stlačíte a magická lampička svieti. Čo je zaujímavé, tak táto svietiaca želvička svieti na strop motív nočnej oblohy s hviezdami. Konkrétne premieta osem súhvezdí. Oproti iným lampičkám je toto slušná vychytávka.

Táto skvelá korytnačka je aj úsporná

Navyše želvička mení rôzne farby, takže dieťa je plne zaujaté, než zaspí a na nejaký strach z tmy už vôbec nikdy ani nepomyslí. Svietiaca korytnačka sa po 60 minútach sama vypína. Nie, že by to bola chyba, je to proste automatická vlastnosť. Stačí opäť stlačiť tlačidlo a hviezdna súhvezdí sa znovu objaví. V žiadnom prípade u Vás nemusí panovať obava, že by lampička svietila až do rána a tak Vám spotrebovala príliš energie. Svietiaca korytnačka je energeticky úsporná.

Deti ju milujú a radi pri nej zaspávajú Zákazníci, ktorí už zakúpili tento produkt, si ho nemôžu vynachváliť. Jedna z mamičiek hovorí, že jej malá dcérka zaspala po pätnástich minútach. Dokonca aj väčšie deti zaspávajú pri tejto magickej lampičke bez sebeväčšia problémov, takže nezostáva než rýchlo zakúpiť a potom si užívať jej svetlo.

Rozmery:
  • Rozmery produktu: 29 x 19 x 10 cm
  • Rozmery balenia: 30 x 19,5 x 11 cm

Technická špecifikácia:
  • Váha produktu: 258 g
  • Hmotnosť balenia: 409 g
  • Materiál: plyš, plast
  • Napájanie: 3 x AAA batérie

ID: 2004471

19.99 €
9.96 €

Teraz 9.96 €! zľava 50 %, ušetríte 10.03 €

Tovar skladom odosielame väčšinou v ten istý deň

Tovar skladom u dodávateľa odosielame do 3-5 dní

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 13 návštevníkov

9.96